Czy Internet to dobre miejsce na zawarcie znajomości? Jak prowadzić rozmowę, aby zainteresować kobietę swoją osobą? Jakich błędów unikać? Sprawdź kilka cennych wskazówek, które ci to ułatwią.

Internet w dzisiejszych czasach daje nam mnóstwo możliwości. Jedną z nich jest zawieranie nowych znajomości bez wychodzenia z domu. Dobrze wiemy, że nie jedna para poznała się właśnie przez jakiś portal czy stronę internetową. Dzisiaj nikogo to nie dziwi, a wręcz przeciwnie – coraz więcej ludzi korzysta z takiego sposobu. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety zakładają profile randkowe, które mają na celu pomóc im w zawarciu znajomości przez Internet. Bardzo ważna jest również rozmowa, która zazwyczaj prowadzona jest przez pisanie wiadomości.

Czy podrywanie przez Internet jest łatwiejsze? Z pewnością tak. Nie mamy bezpośredniej styczności z drugą osobą. Zazwyczaj rozmowa polega na pisaniu wiadomości – w ten sposób możemy dłużej zastanowić się co odpowiedzieć, lepiej wszystko przemyśleć. Poza tym nie czujemy skrępowania – często nie wiemy nawet jak druga osoba wygląda. Musimy jednak pamiętać, że uwodzenie przez Internet nie zawsze musi skończyć się powodzeniem. Bardzo łatwo popełnić błędy, które mogą obniżać twoje szanse.

Gdzie szukać?

Jeśli chcemy spróbować poznać kogoś przez Internet musimy nie tylko wiedzieć jak to robić, ale również – gdzie. Pisanie do przypadkowym osób na Facebooku czy Instagramie może okazać się nieskuteczne. Lepiej zalogować się na portalach, które są przeznaczone do takich celów. Obecnie istnieje wiele różnych stron tego typu i nikogo dzisiaj nie dziwi taki sposób zawierania znajomości. Nie rejestrujmy się na pierwszym lepszym portalu randkowym. Lepiej wybrać taki, który jest najbardziej popularny, na którym znajduje się wiele osób. Szczególnie jeśli zależy nam na czymś poważniejszym niż tylko na chwilowym flircie.

Jakich błędów unikać?

Podrywanie przez Internet jest może łatwiejsze niż realnie, ale nie oznacza to, że popełnianych jest wiele błędów. Przede wszystkim musimy zadbać o wygląd naszego profilu internetowego. Jest to nasza wizytówka, która w dużej mierze decyduje czy dana osoba w ogóle zechce z nami rozmawiać. Nieodpowiednie zdjęcie lub jego brak – to bardzo często popełniany błąd. To pierwsze na co zwraca się uwagę, dlatego należy zadbać o właściwą fotografię. Podobnie jest z opisem swojej osoby. Przede wszystkim unikajmy chwalenia się i podkreślania tego, jacy jesteśmy wspaniali.

Kolejnym błędem jest nieodpowiednie rozpoczęcie rozmowy. Wiadomości typu ”Hej. Co tam?”, ”Poznamy się?”, ”Odpisz, jeśli jesteś zainteresowana” nie stanowią dobrego rozwiązania. Takie pytania są schematyczne i po prostu nudne. Lepiej postawić na mniej konwencjonalne wiadomości.

Nie bądźmy zbyt nachalni. To, że kobieta odpisała wcale nie musi oznaczać, że od razu chce się z nami umówić. Proponowanie spotkania w pierwszej wiadomości może okazać się zbyt ryzykowne i zazwyczaj nie kończy się powodzeniem. Należy najpierw wzbudzić zainteresowanie, zaintrygować i przekonać, że warto będzie spotkać się na kawę czy drinka.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak poderwać dziewczynę, wejdź na stronę uwodzenie.org i poznaj sztukę flirtu i skutecznego podrywu

 

 

 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.